خودشناسی با ربات تلگرام

از طریق تلگرام با فیل خیس شکن یه پیام برام رسید از یه تست با موضوع شغل ایده آل... ولی جنبه های مدیریتی خوبی رو از خودم برام بازتعریف کرد که دوستش داشتم... این بود نتیجه تست...

======================


با توجه به گزینه هایی که انتخاب کرده بودید نتیجه تست شما به شرح زیر است:


🥇 در درجه اول شما یک شخصیت هنری دارید. شخصیتی که خلاق است، و از تخیل لذت می برد، حس ها را خوب درک می کند، برونگرا است، آزاد و رهاست و در قید و بند سازمان نیست، اصیل است، خود را تطبیق نمی دهد بلکه خود را ابراز می کند. شما ترجیح می دهید روی ایده ها، مفاهیم و انتزاعات کار کنید. شما همچنین از کار کردن در زمینه های ادبی، کلامی، بصری و زیبایی شناختی لذت می برید. موسیقی، نقاشی، مجسمه سازی، نویسندگی، طراحی، مد، نمایش همه چیزهایی هستند که شما برای آنها احترام زیادی قائلید.

🥈 در درجه دوم شما یک روحیه محافظه کاری دارید. کارهایتان منظم، منطقی و سازماندهی شده هستند. شما فردی هستید که برای دقت و صحت ارزش قائلید. شما در کارهای عملی و اندازه گیری های مقداری فوق العاده هستید، شما محیطهایی که ساختار مشخصی دارند را ترجیح می دهید و مطابق با قوانین رفتار می کنید. کارهایی مانند حسابداری، آماربرداری، ریاضیات، فعالیتهای عددی، و دفتر نشینی از کارهای مورد علاقه شما است.


با توجه به اولویت های که شما در انتخابهای خود لحاظ کردید, بعضی از کارهایی که می تواند متناسب با روحیات شما باشند عبارتند از: کتابدار، متخصص تغذیه، اقتصاددان، تحلیلگر مالی، تحلیلگر بازار تحقیقات، مشاور مدیریتاین تست که به تست هلند معروف است شامل 30 زوج عکس است. در هر عکس افراد در حال انجام کاری بخصوص می باشند، شما باید هر بار یکی از دو عکس که بیشتر برایتان جذابیت دارد را انتخاب کنید. این تست به شما می گوید برای چه کاری ساخته شده اید. هر چه کار فعلی شما نزدیکتر به روحیات شما باشد از آن کار لذت بیشتری می برید، برعکس چنان چه کاری که انجام می دهید با روحیات شما متفاوت باشد انجام آن کار بسیار برای شما ناراحت کننده است.تحقیقات نشان می دهد که افراد در زمینه های کاری که به آنها علاقه درونی دارند موفق و شکوفا می شوند.


تست هلند که توسط دانشمندی به همین نام ساخته شده می گوید هر فرد در جامعه را می توان در یکی از 6 دسته زیر قرار داد: واقعت گرا، تحقیقگر، هنرمند، اجتماع گرا،‌متقاعد کننده و عادی. با این حال هیچ کس فقط و فقط هنرمند یا فقط و فقط تحقیقگر نیست. بلکه هر فرد ترکیبی از این ویژگی ها را در خود دارد. بنابراین هلند به درجه اهمیت هر کدام از این ویژگی ها در فرد توجه می کند. مثلا شخصی می تواند اولین اولویتش مسائل تحقیقی باشد،‌ دومین اولویتش مسائل هنری، سومین اولویتش مسائل اجتماعی،‌چهارمین اولویتش مسائل عادی. به این ترتیب افراد جامعه را می تواند به 720 دسته مختلف طبقه بندی کرد. در تست فعلی فقط دو اولویت اول و دوم که از بقیه مهمترند لحاظ شده تا نتیجه طولانی منجر به خستگی کاربران گرامی نشود.

/ 0 نظر / 39 بازدید